menu_faq

FAQsIle będzie klas postaci?

Będą 4 klasy. Wojownik, Zabójca, Mag i Pół-Demon. Każda z klas będzie miała 2 specjalizacje, które różnią się od siebie umiejętnościami.


Czy wszystkie klasy postaci rozpoczynają w tym samym miejscu?

Tak, wszystkie klasy zaczynają na pierwszej mapie wybranego królestwa.


Jaki będzie system atrybutów?

Masz 4 atrybuty. Siłę, Inteligencję, Witalność i Zręczność. Po każdym poziomie w górę otrzymujesz 4 punkty atrybutów, które możesz rozdzielić pomiędzy atrybuty.


Czy będą grupy/drużyny?

Tak, możesz zaprosić innych graczy do grupy, aby poszli z tobą na przygodę.


Ile jest królestw?

Są 2 królestwa. Caratas i Jerro.


Czy królestwa są wrogami?

Tak. Gracze z innych królestw mogą walczyć ze sobą w PVP.


Czy istnieje system ulepszania przedmiotów?

Tak. Możesz poprawić statystyki swoich przedmiotów, zabierając je do kowala. Każdy przedmiot można ulepszyć maksymalnie do poziomu +10 (Do ulepszania przedmiotów są potrzebne ulepszacze), przy czym każdy poziom jest ulepszeniem poprzedniego. Ulepszenie może się nie powieść, co spowoduje, że przedmiot zniknie. Gdy ktoś ulepsza przedmiot w “Zagan Dungeon” na ostatnim piętrze, szansa na pomyśle ulepszenie przedmiotu wzrasta o 10%, w przypadku niepowodzenia przedmiot spada o 1 poziom w dół. Dodatkowo, przedmioty można ulepszyć poprzez zaklinanie. Przedmioty otrzymują losowe bonusy, które mogą być zmieniane tak często, jak to jest wymagane (Do zaklinania potrzebna jest esencja, można ją zdobyć niszcząc szczeliny, znajdują się one na każdej mapie nie licząc miast głównych).


Czy będzie dom aukcyjny?

Nie będzie żadnego domu aukcyjnego dla wczesnego dostępu. Jest otwarta debata, czy kiedykolwiek będzie. To zależy od życzeń społeczności.


Czy możesz handlować z innymi graczami?

Tak, można handlować przedmiotami handlowymi z innymi graczami przez okno handlowe.


Czy jest opcja przyjaciół?

Tak, możesz dodać innych graczy jako przyjaciół.


Czy to możliwe, aby się pobrać?

Nie będzie można wziąć ślubu w wczesnym dostępie. Ale będzie to możliwe w przyszłości.


Czy istnieje funkcja gildii?

Tak. Funkcja gildii została dodana do gry.


Jakie funkcje posiada gildia?

Gildia posiada pasywne i aktywne umiejętności, które są rozwijane za pomocą tokenów, tokeny możesz zdobyć z dziennych zadań gildyjnych. Można również zwiększać poziom gildii za pomocą złota, które również się zdobywa z misji (nie można wpłacać własnego złota do gildii). Wraz ze wzrostem poziomu gildii zwiększa się ilość dostępnych miejsc, liczba zadań i ilość złota możliwego do zdeponowania w banku. Po zrobieniu misji istnieje możliwość wypłacenia na postać połowy wynagrodzenia z zadania.


Jak szczegółowy jest ekran tworzenia postaci?

Podczas tworzenia postaci można dostosować ciało, twarz i włosy. Ciało i twarz można dowolnie kształtować, a włosy można wybrać z konkretnego wyboru.


Czy zmienią się animacje jazdy konnej?

Tak. Animacje będą edytowane i ulepszane w przyszłości.


Czy muszę wydawać pieniądze, by nadążyć za innymi graczami?

Nie. Gra nie będzie oparta na pay2win.


Jakie są zalety inwestowania dużej ilości pieniędzy w grę?

Gracze, którzy dużo inwestują w grę, nie mają wielu bonusów. Przede wszystkim, wyróżniają się wizualnie z tłumu. Kto inwestuje pieniądze w grę, może pomóc deweloperom kontynuować pracę nad nią, a tym samym utrzymać ją przy życiu.


Jak mogę zobaczyć, w jakim języku mówią inni gracze?

Nie widać tego jeszcze w grze. Ale na pewno w przyszłości zastanowimy się nad tym, jak możemy to umożliwić.


Jakie aktualizacje są planowane?

Cross platform dla telefonów komórkowych (z aktualizacją z początku 2020 roku) Odtwarzalne w systemie Linux (w następujących uaktualnieniach) Cross platform Xbox, PlayStation, Switch (w następujących uaktualnieniach) Czytanie treści misji przez aktorów głosowych Do gildii zostanie dodana karta prywatnej gildii z budynkami do wybudowania, NPC i zasobami Skóry na broń, sprzęt i zwierzęta domowe Tatuaże i logotypy na postaciach i sprzęcie (“Emblematy gildijne”) Różne zawody Małżeństwo Więcej zwierząt domowych i wierzchowców Poziom karmy dla misji cotygodniowe aktualizacje!


Znalazłem błąd w grze, co mogę zrobić?

Możesz zgłosić błąd, naciskając klawisz ESC.


Czy można zabić innego gracza bez udziału w pojedynku?

Tak, możesz zmienić swój tryb ataku, co pozwoli ci zabić innych graczy bez pojedynku. Jeśli jednak to zrobisz, może to mieć negatywne konsekwencje dla postaci.


Czy będzie oficjalne forum gry?

Na początku nie będzie żadnego oficjalnego forum. Jeśli jednak gra rozwinie się w kierunku, w którym forum jest potrzebne, a społeczność tego będzie chciała, to możemy je zrobić.


Jak będzie wyglądać drzewko umiejętności i jak działa system postępu?

Od poziomu 5 możesz wybrać specjalizację w swojej klasie. Od tego momentu, każda klasa ma 6 różnych umiejętności. Za każdy poziom w górę otrzymujesz punkt umiejętności, zaczynając od poziomu 5. Aktualnie (60 poziom) zalecane jest uczenie się tylko 3 umiejętności, co pozwala na zrozumienie ich co najmniej na poziomie “Mistrzowskim” Każda umiejętność ma 4 różne znaczenia: Podstawowy → Mistrz → Arcymistrz → Doskonały Poziom 1-19 Podstawowy Na poziomie 20 umiejętność przeskakuje do następnego zrozumienia umiejętności “Mistrza” Umiejętności z rozumieniem mistrzowskim mają poziomy M1-M10 i mogą być szkolone tylko za pomocą książek. Książka znika po jej użyciu. Na poziomie M11 umiejętność ta przeskakuje do Arcymistrza. Umiejętności z poziomem arcymistrzowskim mają poziomy G1-G10 i mogą być trenowane tylko za pomocą przedmiotu. Przedmiot znika po tym, jak został użyty. Z G11 umiejętność przeskakuje do ostatniego poziomu Doskonały. Od tego momentu, umiejętność ta nie może być już trenowana.


Czy grafika i rozgrywka zostaną ulepszone w przyszłości?

Tak, zarówno gra, rozgrywka, jak i animacje zostaną ulepszone w przyszłości.


Czy istnieje ograniczenie liczby lochów, które mogę zrobić w ciągu dnia?

Aktualnie nie ma takiego limitu, “Zagan Dungeon” można robić co 35 minut.


Czy istnieje limit wagowy dla inwentarza?

Nie.


Czy przedmioty w ItemShopie mają bezpośredni wpływ na postęp? Na przykład: Czy szansa na doskonalenie umiejętności wzrasta lub zmniejsza się czas na poprawę umiejętności?

Tego typu przedmioty nie będą dostępne w sklepie z artykułami. Jeśli takie przedmioty są dostępne, to tylko w grze i dostępne dla wszystkich


Czy rzemiosło zostanie wdrożone w dniu premiery?

Nie, wdrożenie nie będzie możliwe. Zostanie to wdrożone później.


Czy broń specjalna będzie możliwa do wytworzenia lub zdobycia?

Planowany jest system rzemiosła. Nie dyskutowano jeszcze o tym, czy będzie można wytwarzać broń. Wszystkie przedmioty będzie można w jakiś sposób zdobyć


Czy postacie mogą pływać?

Postacie nie będą mogły pływać ani skakać w dniu premiery.


Czy będą misje grupowe?

Nie będzie żadnych grupowych poszukiwań do dnia premiery. Będą one realizowane później.


Czy społeczność będzie mogła komentować rozwój gry?

Tak, społeczność może w każdej chwili dać nam opinię na temat gry. Będziemy się starać zebrać jak najwięcej informacji zwrotnych, aby odpowiednio rozwijać grę. Dla wielu aktualizacji, sondaże są uruchomione na Discordzie.


Jaki jest maksymalny poziom? Czy kontent będzie rozwijany?

Aktualnie maksymalnym poziomem jest poziom 60. Kontent i maksymalne poziomy z pewnością zostaną rozwinięte w przyszłości.
Co to jest wczesny dostęp?

Inferna jest udostępniona na wczesnym etapie. Więc możesz grać i wspierać Infernę od wczesnego stanu. Oznacza to, że gra została oficjalnie wydana, ale nie posiada jeszcze wszystkich funkcji, które deweloperzy stworzyli. Tylko wtedy gra zostanie kiedyś zakończona. Gra nie zostanie zresetowana po wcześniejszym dostępie. Na razie wszystko powinno działać w Infernie (oczywiście zawsze są błędy). Gra jest nadal w wersji 0.x i dlatego posiada tylko podstawy MMORPG. Od tego momentu gra będzie rozwijana przy wsparciu społeczności. Patch 1.0 jest zazwyczaj łatką, która kończy grę. Wszystko po 1.0 to tylko aktualizacje, nowe pomysły, itp. Wszystko poniżej 1.0 = Niekompletna gra.


Co to jest Inferna Share?

Program Inferna “Inferna Share” pozwala graczom na zarabianie pieniędzy za pomocą Inferna. Użytkownicy programu “Inferna Share” są określani jako współtwórcy. Członkowie programu otrzymają 0,15$ za każdego aktywnego* gracza grającego przez Ciebie. Dodatkowo, płatnik otrzymuje 10% dochodu netto, który Inferna zarabia od poleconych graczy..

Skąd mam wiedzieć, których graczy zrekrutowałem?

Uczestnicy mogą dzielić się linkami polecającymi na swoich kanałach. Jeśli użytkownik kliknie ten link, zostanie przekierowany na stronę Inferna i dodany do listy użytkowników, którzy mogą być przypisani do danego autora. Użytkownik jest przechowywany na tej liście przez 2 dni. Jeśli użytkownik zarejestruje się do gry w ciągu 2 dni, zostanie przypisany do autora jako zrekrutowany gracz. Po 6 miesiącach gracze są automatycznie usuwani z listy, dzięki czemu ich przyszłe działania nie są już przypisane do gracza, który się do nich przyłączył.

Kiedy otrzymam swoje pieniądze?

Płatności są dokonywane 2 miesiące po zakończeniu kwartału. Czasy te mogą się różnić w zależności od banku lub PayPal.


Czy mój kraj ma własny serwer?

Będzie tylko jeden serwer dla wszystkich graczy.


Czy administracja będzie mogła odpowiadać na pytania?

Tak.


Czy w sekcji „Bug Report” będzie wsparcie w różnych językach?

Najlepiej byłoby zgłosić błąd w języku angielskim, ponieważ jest to język, którym wszyscy deweloperzy mogą się posługiwać.


Czy crossplay jest dostępny od pierwszego dnia?

Nie. Gra ukaże się 20 grudnia na Steam dla Windows. Inne platformy takie jak Linux, IOS, Android, PS4 Xbox One pojawią się później.


Czy aktualizacje będą darmowe?

Tak.


Jakie masz plany co do item shop?

Gra będzie free2play. W item shop będą oferowane głównie artykuły kosmetyczne na sprzedaż.


Czy jest możliwość płacenia przez Steam?

Tak.


W jakich językach gra będzie dostępna?

angielski, niemiecki, polski, turecki, hiszpański, francuski, rumuński, arabski, południowokoreański, indonezyjski.


Jaki model płatności będzie miała ta gra? Czy w sklepie w grze będzie stały kurs wymiany innych walut?

Wszystkie płatności są dokonywane przez Steam i opcje, które oferuje.


Planujecie powiększyć zespół deweloperski po wydaniu?

Tak, jeśli gra się powiedzie, a zarobki na to pozwolą.


  • menu_faq.txt
  • Last modified: 2021/01/10 18:57
  • by lapixen